EĞLEN ÖĞREN KAZAN

Ülkemizin en yeni ve en eğlenceli bilgi yarışması hepbilirim sonunda çıktı ve sadece oyuncularını bekliyor. Bilgi yarışmasında yer alan sorular cevaplandıkça puan kazanıyor hatta top 15 listesinde liderlik için oynuyorsunuz. Puan sıralaması özelliği ile oyunda hep bir rekabet havası esiyor.

2018 senesinin en iddialı oyunlarından birisi olan bu oyunda yer alan sıralama özelliği ile hem kendi puanınızı hem de diğer oyuncuların puanlarını görmeniz mümkün.  Oyunda güncel sorular,  ilgi çekici tasarım ve 2 adet joker bulunuyor. Üstelik oyun tamamen ücretsizdir. Baylar tarafından da oldukça sevilerek oynanan bu oyunda yer alan spor soruları oldukça popüler durumda.        Bilgi yarışması online bir oyundur ve hepbilirim.com adresinden oyuna ulaşılmaktadır. Siteye girdiğinizde karşınıza üyelik girişi çıkıyor, üye olduktan sonra ise giriş yaparak oyuna başlanıyor.  

En iyi bilgi oyunu ile yeni hatta ilginç şeyleri öğrenebilecek seviyenizi yükseltebileceksiniz. Karşınıza çıkan şıklardan doğru olanı seçebilir çoktan seçmeli sorular ile zekânızı kanıtlayabilirsiniz. Bilginiz ile farklı sorular ile kendinizi bu bilgi yarışması ile kanıtlayabilirsiniz.

Yer işareti koy Kalıcı Bağlantı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir