Güçlü Teknik Ekip ve Kaliteli Hizmet Anlayışı

Revoser ismi ile teknolojinin iç dünyasına götüren firmamız, güven veren hizmetleri ile kısa sürede sektörün en çok tercih edilen ismi olmayı başarmıştır. Teknik bilgiye sahip donanımlı kadromuz ile birçok konuda teknik destek ve servis hizmeti veren Ankara Asus Servisi, rakiplerine fark yaratan hizmet kalitesi ortaya koymaktadır. Kaliteli hizmetlerini tek çatı altından sunan ekibimiz, Asus markalı cihazlarınızı güvenebileceğiniz nadir isimlerden biridir.

Firmamız Ankara Dell Servisi kapsamında tüm donanımlara sahiptir. Firmamıza getirmiş olduğunuz Dell markalı cihazlarınızın tüm bakım, onarım, tamir ve yedek parça değişimleri işinde uzman teknik ekibimiz tarafından yapılmaktadır. Öncelikle sorun tespit edilir ve nasıl bir yol izleneceğine karar verilerek sizlerin onayı alınır.

Ankara’nın en hızlı ve güvenilir HP servisi olan Revoser, orijinal parça kullanarak tamir ettiği HP cihazlarınızı garantili olarak teslim etmektedir. Ücretsiz arıza tespiti yapan teknik ekibimiz, arızanın boyutu ve ücreti konusunda müşteriyi bilgilendirir. Müşterimiz tarafından onay verildiği anda cihazın tamir ve onarım işlemleri kısa sürüde gerçekleştirilerek ürünler sahibine teslim edilir.

Yer işareti koy Kalıcı Bağlantı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir